Niektóre koszty utrzymania mieszkania można łatwo obniżyć

Nowa oferta dla wspólnot mieszkaniowych – Kraków, Legnica

Obniż koszty utrzymania mieszkaniaDla większości polskich gospodarstw domowych, koszty utrzymania nieruchomości stanowią od kilkunastu, nawet do dwudziestu kilku procent miesięcznego budżetu. Na kwoty przekazywane do spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej składają się m.in. opłaty administracyjne związane z utrzymaniem spółdzielni lub wspólnoty, koszty utrzymania części wspólnych nieruchomości, fundusz remontowy i zaliczki na poczet zużytych mediów.

Część z wyżej wymienionych kosztów można stosunkowo łatwo obniżyć. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o oszczędniejsze używanie wody i gazu w mieszkaniu. Warto przyjrzeć się również takim kosztom, jak koszt zarządu wspólnotą mieszkaniową,  koszty sprzątania części wspólnych, prac konserwacyjnych, czy koszty wywozu śmieci. Stawki płacone za powyższe usługi są zwykle efektem negocjacji zarządców wspólnot mieszkaniowych z firmami podwykonawczymi.

Oferta firmy zarządzającej nieruchomościami Prospector Sp. z o.o. skierowana jest do wspólnot mieszkaniowych, których członkowie kładą nacisk na racjonalne wykorzystywanie zasobów finansowych wspólnoty i ciągłe podnoszenie wartości nieruchomości. Poza konkurencyjną stawką wynagrodzenia za zarządzanie nieruchomością wspólną, zagwarantujemy Państwu kompleksowość obsługi (obsługa, techniczna, prawna, finansowo-księgowa), przejrzysty sposób rozliczania kosztów oraz pełną kontrolę nad finansami wspólnoty.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpoznając jego potrzeby i oczekiwania. Z chęcią przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę współpracy. W tym celu, prosimy o kontakt z jednym z naszych przedstawicieli:

Kraków
Ryszard Brojewski
Tel. 506 499 247
rbrojewski@prospector.nieruchomosci.pl  

Legnica
Marzena Drozdowska-Konarska

Tel. 504 261 540
mkonarska@prospector.nieruchomosci.pl 

Jeżeli…

  • nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego zarządcy,
  • uważasz, że opłaty za utrzymanie części wspólnych nieruchomości są za wysokie,
  • sądzisz, że twój zarządca nie wywiązuje się z powierzanych mu obowiązków,
  • chcesz obniżyć koszty utrzymania nieruchomości,
  • lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług firmy Prospector

…skontaktuj się z nami już teraz lub odwiedź nasze biuro.

This theme is sponsored by WarriorView along with AppleIpad, HealthyLifestyle and Rubber Stamps